התקשרו עכשיו: 054-9544587

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

שיפוצים בקריות

שיפוצים בקריות

 פעמים רבות במהלך חיינו נרצה להכניס שינוי לבית, שינוי אשר יכלול שיפוץ ושינוי של התשתיות. שיפוצים בכפר סבא יכולים להיות כאב ראש לא קטן אם תפנו לקבלן הלא נכון. שיפוץ אשר לא יתבצע כהלכה יימשך זמן רב מדי ועלול לכלול עלויות בלתי צפויות כמו גם נזקים אשר עשויים להופיע בעתיד. לכן רגע לפני שפונים לקבלן יש לבצע סקר שוק חכם, להשוות מחירים ובעיקר לקבל המלצות או לקרוא תגובות הנוגעות לעסק. ניסיונם של אנשים אחרים כמו גם התקציב העומד לרשותכם יעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם.

 שיפוצים בקריות ללא הפתעות 

אחד הדברים החשובים בכל תהליך שיפוץ הוא שלא יהיו לנו הפתעות לא נעימות. הדבר יכול להתבטא בעלויות לא מתוכננות שעלו על הפרק רק לאחר תחילת השיפוצים, זה יכול להתבטא במשך שיפוץ ארוך ממה שנקבע, זה יכול להתבטא בשינויים למבנה או תשתית הבית שלא תכננו לעשות מלכתחילה ועוד. כל ההפתעות הלא נעימות הללו נובעות מבעיה אחת המאפיינת מספר אנשי מקצוע בתחום השיפוצים. לבעיה זו קוראים חוסר שקיפות.

א.ב. הנדסה חרטה על דגלה את השקיפות כלפי לקוחותיה. הדגש העיקרי שלנו הוא על שירות וחוויית לקוח, כך שתרגישו מרוצים ומסופקים בתום העבודות. אני מתחייבים כי טרם תחילת השיפוץ נקיים פגישה פרונטלית בה נסביר ביסודיות את כל שלבי השיפוץ ולא נוסיף עלויות במהלך העבודות.

שיפוץ לבית ולעסק

את תהליך שיפוץ הבית אנו נלווה עם חיוך לאורך כל הדרך. האווירה המשפחתית והאכפתיות שתרגישו מן הרגע הראשון אצלנו הם מה שמאפיין את "א.ב. הנדסה". אנו ממליצים ללקוחותינו להגיע למקום בזמן השיפוץ על מנת להתרשם מן ההתקדמות ולקחת חלק פעיל בפרויקט. העבודות שלנו נעשות על ידי קבלי בית וקבלני משנה מקצועיים מן השורה הראשונה.

פנו אלינו כעת ונשמח לבצע עבורכם מגון שיפוצים דוגמת:

  • ריצוף שיש וקרמיקה
  • אינסטלציה
  • עבודות חשמל
  • התקנת מטבחים
  • צבע וחיפוי קירות
  • ועוד

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני