התקשרו עכשיו: 054-9544587

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

שיפוצים בחיפה

שיפוצים בחיפה

כל אדם שמעוניין לעשות שיפוצים בחיפה ניצב בפני ההתלבטות איזה שיפוץ לעשות. האם רק לצבוע את הקירות או שגם להתקין אינסטלציה חדשה ? האם להתקין מספר נקודות חשמל חדשות או להתקין מערכת חשמל תלת פאזית אשר תספק יותר מתח עבור מכשירי החשמל ? על מנת לפתור התלבטויות אלה יש להתייעץ עם מומחה שיפוצים אמין אשר יסביר לכם באופן פרטני את סוג העבודות שעליכם לבצע. בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם תוכלו לבחור איזה עבודות לבצע כעת ואיזה עבודות לדחות לפעם הבאה.

שיפוצים בחיפה – אמינות היא מילת המפתח 

התכונה החשובה ביותר אצל קבלן שיפוצים היא אמינות. מכיוון שרובנו לא מתמצאים ברזי השיפוץ, הרי שכמעט כל דבר שהקבלן יגיד לנו אנו נאלץ לקבל ולא נוכל לערער עליו. לכן חשוב כי האינטרס האמיתי של הקבלן יהיה לעזור לכם לשפץ את הדירה כראוי ולא להוסיף עלויות מיותרות לפרויקט. טרם פנייתכם לקבלן שיפוצים בדקו את הביקורות שיש עליו ואת שביעות רצון הלקוחות.

מכתבי התודה הרבים הנערמים במשרדי "א.ב. הנדסה" מצביעים כי אמינות היא מילה נרדפת לשירות שלנו. אנו דוגלים בעבודה פרונטלית מול הלקוח, קשר רציף, ייעוץ, תמיכה וזמינות מלאה לאורך כל הדרך. בעת הפגישה הראשונה נגדיר את יעדי השיפוץ, את עלותו ואת משך הפרויקט. אנו מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים ובעלויות שנקבעו מראש.

א.ב. הנדסה – שיפוצים בחיפה בסגנון אחר

בנוסף לשקיפות מלאה לאורך כל התהליך, א.ב. הנדסה יעמידו לרשותכם את מיטב בעלי המקצוע אשר יבצעו עבורכם מגוון עבודות שיפוצים דוגמת:

  • חיפוי קירות
  • צביעת קירות
  • צנרת ואינסטלציה
  • עבודות חשמל והתקנת נקודות חשמל
  • ריצוף ושיש

אנו מעסיקים אנשי מקצוע קבועים אשר נמצאים עם החברה שנים ארוכות ומעניקים ללקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר בכל עבודה ועבודה, ללא קשר לגודל הפרויקט. אנו מבצעים שיפוצים הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי. פנו כעת אל א.ב. הנדסה ובואו ליהנות משיפוץ דירה בחיפה בסגנון אחר.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני