התקשרו עכשיו: 054-9544587

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

שיפוץ דירות בקריות

שיפוץ דירות בקריות

ההחלטה לעשות שיפוץ דירה בקריות עשויה להיות כתוצאה מבעיה חמורה שנתגלתה בדירה או כתוצאה מהרצון שלכם לעצב את הדירה מחדש.

אם קרתה תקלה באחת מן המערכות החשובות בבית כמו מערכת החשמל או האינסטלציה הרי שאין לכם זמן לחשוב ועליכם למצוא איש מקצוע בדחיפות. יש להתייעץ עם איש המקצוע האם ניתן לטפל בבעיה באופן נקודתי או שיש לבצע שיפוץ מקיף וכולל של כל המערכת ברחבי הבית.

במקרה השני בו לא קרה אירוע רציני וברצונכם לבצע שיפוץ קוסמטי לבית – מומלץ לשכור את שירותיה של מעצבת פנים אשר תעזור לכם לבצע את הבחירות הנכונות עבורכם בהתאם לחזון העיצובי שלכם.

 

שיפוץ דירות בקריות עושים עם א.ב. הנדסה

אם חלמתם על בית בעל מראה מסוים – זו ההזדמנות שלכם לעשות זאת. לאחר טיפול בתשתיות הבית אשר יכין את הקרקע לשינוי הקוסמטי, תוכלו לבחור יחד עם המעצבת כיצד לחלק את הבית מחדש, היכן להתקין נקודות חשמל, היכן לשים תאורה חדשה ואיזה קרמיקה תתאים למקלחת. את העבודה עצמה יבצע עבורכם קבלן שיפוצים אשר יביא עמו מומחים בתחומים השונים על מנת לבצע את מגוון העבודות.

מהם היתרונות של שיפוץ מקיף ?

  • העלאת ערך הנכס
  • שיפור רמת החיים בבית
  • שימוש יעיל יותר בחלל הבית
  • יצירת נוחות רבה יותר ברחבי הבית
  • תחזוקת התשתיות ומניעת בעיות עתידיות

 

פתרון מקיף לשיפוץ דירות בקריות

הדרך לבית משופץ עוברת במשרדים של "א.ב. הנדסה" אשר ישמחו לארח אתכם לשיחה בנוגע לחלום העיצובי שלכם. אנו נשמח לממש עבורכם כל רעיון וכל בקשה, כאשר את העבודות יבצעו בעלי מקצוע מן השורה הראשונה. אנו שמים דגש מיוחד על יחס משפחתי ואוהב לכל לקוח ולכל פרויקט. אנו מעודדים אתכם להיות פעילים ומעורבים בתהליך, מתנהלים בשקיפות מלאה כלפי הלקוח ומקפידים על לוח הזמנים והתקציב שהוגדרו מראש.

פנו כעת אל א.ב. הנדסה וקבלו פתרון מקיף לשיפוץ הבית.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני