התקשרו עכשיו: 054-9544587

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

עבודות שיפוצים בחיפה

עבודות שיפוצים בחיפה

כולנו רוצים לגור בבית החלומות שלנו. בעת רכישת דירה חדשה נרצה לבצע בה שינויים קוסמטיים גדולים וקטנים כאחד ובמילים אחרות – נרצה לשפץ אותה. עבודות שיפוצים בחיפה הן דבר מבוקש על ידי כל אדם אשר בנה בית חדש או רכש דירה. במידה והבית חדש אז מובן כי יש להכין את תשתיות הבית הכוללות אינסטלציה, חשמל, ריצוף ועוד. במידה והבית כבר קיים והתשתיות בו התיישנו, יתכן ותצטרכו לבצע החלפת צנרת, איטום הגג, הוספת נקודות חשמל, החלפת מערכת החשמל למערכת תלת פאזית, צביעת קירות. כל הנ"ל ועוד יבצע עבורכם קבלן שיפוצים בחיפה מומחה – א.בילדינג.

 

מגוון עבודות שיפוצים בחיפה

בנוסף לשיפור תשתיות קיימות יתכן ותרצו לשדרג את מראה הבית. תוספות אלה יכולות לכלול מערכות מיזוג, חיפוי קירות, עבודות גבס או ריצוף האמבטיה ועבודות נגרות. העבודות מתבצעות י"ע  "א.ב הנדסה".  נוכל לבצע עבורכם ריצוף ברחבי הבית עם מרצפות קרמיקה, שיש או סוגי אבן אחרים כמו גם חיפוי קירות. אם ברצונכם לרענן את קירות הבית נבצע עבורכם צביעה איכותית במגוון סגנונות, יחד עם תיקון מפגעים בקירות ובניית תוספות גבס או תוספות עץ.
בניה בגבס או בניה בעץ מאפשרת לנו לבצע שינויים לחלל הבית, לבצע חלוקה מחדש של השטח הקיים, להוסיף נישות לנוחיות בני הבית. אלו הן רק חלק מן האפשרויות שיעמדו בפניכם בעת השיפוץ עם צוות "א.ב. הנדסה".

 

שיפוץ איכותי עם יחס אישי

כל עבודות השיפוץ שלנו מתבצעות ברמת הגימור הגבוהה ביותר על ידי קבלן שיפוצים בשרון. החל מן השיחה הראשונה נדאג להעניק לכם חוויית לקוח מושלמת אשר תכלול את הייעוץ והשירות הטוב והאמין המאפיין אותנו לאורך השנים. כמות רבה של לקוחות חוזרים מעידה על טיב השירות שתקבלו אצלנו.
"א.ב. הנדסה" מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים שנקבע טרם השיפוץ ובהתאם למה שנחתם בתחילת העסקה.
פנו אלינו ותקבלו שיפוץ איכותי עם יחס אישי.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני